Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

info

Autor Iva
Předmět info
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, manžel má "panáčka" do auta,kde nemusí v ČR platit poplatek za dálnice. Platí toto i na dálnicích v Rakousku a Itálii? Předem děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivo,

nevím co je panáček. Pokud má manžel parkovací průkaz, tak osvobození od dálničních poplatků platí pouze pro Českou republiku. V cizím státě je povinnen platit dálniční poplatky.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása