Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz k odpovedi

Autor Filip Sasa
Předmět dotaz k odpovedi
Dotaz

Dobry den pane Krasa,dekuji za Vasi odpoved,ale se vsi uctou takto mi odpovedeli i urednici.Jde o to donutit nemocne a stare lidi k noseni prukazu pro me,navic na ne cekam nekde blbe parkujici a oni i s prukazem jsou v dome.Mezitim co na ne cekam prichazi bdeli prislusnik a kasiruje me.dekuji Filio

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Filipe,

doporučuji, abyste vždy měl napsané číslo průkazu a jméno osoby, která s Vámi přijela, jinak souhlasím s tím, že je to problém, ale bohužel ho neumím řešit.

S pozdravem Václav Krása