Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Martin Šimůnek
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den. Rád bych se zeptal jedu pro bratra do rehabilitačního centra Kladruby a bude propuštěn domů,a potřebují jet po dálnici mužů použít pro tuto cestu jeho kartičku invalidy. Děkuji za odpověď Šimůnek Martin.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Šimůnku,

ano, nemusíte si koupit dálniční známku, ale bylo by dobré, aby Vám z nemocnice poslali přípis, že propuštějí Vašeho bratra, který je majitelem průkazu ZTP a parkovacího průkazu a nemůže jet veřejnou hromadnou dopravou.

S pozdravem Václav Krása