Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Josef
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso mám nezvyklý dotaz,zajímá mi zda mohu jezdit autem, když ho budu dýchat v autě přes nosní kanilu mám CHOPN a když jsem na kyslíku tak nemám žádný problém Wagner.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Wágnere,

protože ujsem měl určitý čas také velké dechové problémy, používal jsem přenosný dýchací přístroj, jak popisujete, který se dával do elektriky v autě a dýchal jsem také, jak popisujete. Normálně jsem řídil a nevidím v tom žádný problém. Nikoho bych se neptal. Pokud Vám to lékař nezakáže, tak můžete jezdit.

S pozdravem Václav Krása