Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na znacku o 1

Autor Jan B
Předmět dotaz na znacku o 1
Dotaz Važeny pane Krasa mam na vas dotaz ohledne invalidni karte. dnes mě zastavila hlidka dop. policie v zakazu vjezdu s dodatkovu tabulu zasobovani povoleno.jasne me rekli ze to neplati vtomto směru a chteli dat pokutu 2 tisice ze to mam jenom na parkovani . mam dotaz jestli meli pravdu nebo ja .Moc vam dekuju za odpověd. Jan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane,

pokud máte průkazku ZTP a parkovací průkaz, tak se na něj vztahuje úleva z dopravních předpisů, tak jako na předchozí označení O1. Ovšemm, při zákazu vjezdu, musí být dodatková tabule dopravní obsluze vjezd povolen, nikoliv zásobování povoleno.

S pozdravem Václav Krása