Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

doprava MHD

Autor Leeon
Předmět doprava MHD
Dotaz

Dobry den,syn ma ID zmladi a nechteji mu uznavat slevu na MHD v Praze.Kazdych cca 8mesicu chteji po nem chteji nove potvrzeni kvuli plnemu invalidnimu duchodu.Syn ma ale napsano od OOSSZ ze je to Invalidita trvala,a ze neni naplanovana uz kontrola KLP..Vyslovene je napsano,neni nadeje na uzdravu a navrat pracovnich schopnosti ..Ma Dopravni podnik pravo na buzeraci nas honit chodit si kazdych 8mesicu pro stale nove potvrzeni?Mozna si to ten konkretni prodavac kuponu u nas na sidlisti bere jako osobne a nas nuti do neceho naco nema opravneni.Kde si mam podat stiznost ?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Leeone,

MHD by samozřejmě měl akceptovat trvalost zdravotního postižení, ale úředník musí být důkležitý a pak to dopadá takřka takhle.

Když mu nepošlete patřičné údaje, syn nebude mít slevu. Takže Vám nic jiného nezbývá.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji