Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dalnicni znamka

Autor zdenek bartl
Předmět dalnicni znamka
Dotaz

Dobry den.Mam dotaz.Mam invalidni kartu na aute.Podle socialniho odboru mam narok na dalnicni znamku.Kdyz me ale zastavi polici jak prokazu ze na ni narok mam,,,???Podle me kazdy invalida na znamku narok nema tak jak se to pri kontole polici rozlisuje..Dekuji Bartl

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bartle,

pokud jste držitelem průkazky ZTP nebo ZTP/P a bylo Vám vydáno označení O 1, tak opravdu nemusíte platit dálniční známku. Jako doklad musíte sebou nosit průkazku ZTP nebo ZTP/P.

S pozdravem Václav Krása