Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dálniční známka 2009

Autor Dacerová Pavlína
Předmět dálniční známka 2009
Dotaz

Dobrý den pane Krása, chtěla jsem se zeptat kdy se začnou prodávat nové dálniční známky pro osobní automobily na rok 2009, kdy začíná jejich platnost a zda budou v klasické papírové podobě jako dosud nebo už to bude ve formě těch elektronických čipu.Děkuji Dacerová Pavlína

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dacerová,

situace v dálničních známkách se proti roku 2008 vůbec nemění. Můžete postupovat tak ako v roce 2008. Dálničních známky budou v papírové podobě a nikoli v elektronickém čipu.

S pozdravem.

Václav Krása