Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dalnicni znamka

Autor Tuma V.
Předmět dalnicni znamka
Dotaz

Dobry den pane Krasa mel bych na Vas otazku,po zavedeni elektro.znamky .me na dalnici kamera fifoti a policie mne posle slozenku.pokutu ,Jak se potom zachovat .kdyz ten system to nerozlisi .Co potom deoat.na koho se obratit,Dekuji za odpoved a preji hezky den Tuma

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tůmo,

nemusíte se ničeho obávat. I nadále bude platit výjimka pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, proto se nemusíte ničeho obávat. Jednáme se SFDI o podrobnostech, jak by mělo vypadat osvobození od poplatků. Elektronické známky budou platit až od roku 2021 a do té doby bude vše připraveno. 

 

S pozdravem Václav Krása

 

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.