Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Cd souhlasim

Autor Tomas
Předmět Cd souhlasim
Dotaz Vazeny pane magistre.Dovolji si souhlasit se vsemi kdo se zde zminuji.o chovani.CD.CD vozickare sikanuji nesmyslnymi narizenimi a predpisy.Objednavka MUSI byt odeslana 24 hodin dopredu pak uz vas neprepravi.Na nadrazi MUSITe byt 30 min predem.Ale to je .esmysl navaznosti na jine druhx dopravy tak delane nejsiu.Proc nestaci telefonat?Vlakove cety jsou nekdy velmi arogantni stejne jako pracovnici co zarizuji prepravu.Nic nejde vse je problem a prace navic.Copak di ndzaslouzime lepsi.chovani?Dekuji a vesele vanoce vam preje Tomas

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tomáši,

já s Vámi také souhlasím. Národní rada osob se zdravotním postižením má mít začátkem ledna 2014 jednání s vedením ČD. Nelze však předpokládat, že se nebude muset objednávat přeprava předem. To není v žádné zemi. Ostatně místenku si také musí každý koupit dopředu.

S pozdravem Václav Krása