Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

bezbariérový přístup

Autor Štampach Václav
Předmět bezbariérový přístup
Dotaz Vážený pane Krása, často Vás vídám v Tv a chápu Vaše problémy a starost o zlepšení podmínek a možností invalidních občanů. Konkrétně v Plzni na hlavním nádraží,dostat se s vozíkem před budovu lze od Americké ul. až k přechodu pod viaduktem a pak už po cestě k budově.Všechny přístupy jsou s nájezdy a v budově slouží výtah.Tedy není až tak složité se na nádraží dostat a protože mám v této budově svou firmu a často jsem potřeboval cosi přemístit,chci s čistým svědomím říci,či napsat, "Máme bezbariérový přístup" a jsem za to rád,neboť i postižení lidé jsou našimi zákazníky.Zvu Vás a všechny ostatní. Štampach Václav http://salon-rigoletto.tym.cz/

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Štampachu,

děkuji Vám za informace o bazbariérovém přístupu a zájmu o problematiku zdravotně postižených.

S pozdravem.

Václav Krása