Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Diskuse


 
Vážení přátelé,
na Vaše naléhání jsem znovu otevřel svoji poradnu. Prosím Vás, abyste před položením dotazu nejprve pročetli předchozí odpovědi, protože Vaše dotazy se často opakují. Dostávám velké množství dotazů, které jsem schopen jen s velkými obtížemi zodpovědět. U každé odpovědi Vám přikládám informaci o sbírkovém účtu NRZP ČR, které jsem předsedou. Kontrolou jsem však zjistil, že jen minimální počet z Vás poděkuje za odpověď tím, že by poslal malý obnos na sbírkový účet či dal trvalý příkaz k zasílání malé finanční částky. Chtěl bych Vás také požádat, abyste mě, při návštěvě mých webových stránek, podpořili tím, že si všimnete reklam na mých stránkách. Udržování webu a stránek stojí dost peněz.
Děkuji za pochopení.
Nejnovější zodpovězené dotazy
Dotazy a odpovědi dle témat